Firmamız, Ak Metal-(Kamil Karagözler), Demir çelik sektöründe, Toptan ve Perakende kanalında Piyasa ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İstanbul Anadolu Yakası, Sancaktepe Yenidoğan adresinde, geniş ürün çeşitliliği ve işlem hacmi ile Bayilerine ürün Tedarik etmek amacı ile ticari faaliyetini yürütmektedir.

 

Firmamız, Yegen Metal Ltd.Şti. 2010 yılı 2.dönemi, Ferforje İmalat ve Demir Çelik sektöründe İstanbul Anadolu Yakası, Kartal adresinde, geniş ürün çeşitliliği ve işlem hacmi ile Bayilerine ürün Tedarik etmek amacı ile Ticari faaliyetine başlamıştır. Yegen Metal Ltd.Şti., Ak Metal ve Yaka Sac Metal A.Ş. grup şirketleri olarak faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız, Yaka Sac Metal İnşaat San. ve Ticaret A.Ş. 2015 yılı 2.dönemi, Demir Çelik sektöründe İstanbul Anadolu Yakası, Sancaktepe – Yenidoğan adresinde, geniş ürün çeşitliliği ve işlem hacmi ile Bayilerine ürün Tedarik etmek amacı ile Ticari faaliyetine başlamıştır. Yaka Sac Metal A.Ş., Ak Metal ve Yegen Metal Ltd. Şti. grup şirketleri olarak faaliyet göstermektedir.

AK METAL

Demir çelik sektöründe, Toptan ve Perakende kanalında Piyasa ihtiyaçlarını  karşılamak amacıyla İstanbul Anadolu Yakası, Sancaktepe Yenidoğan adresinde, geniş ürün çeşitliliği ve işlem hacmi ile Bayilerine ürün Tedarik etmek amacı ile Ticari faaliyetini yürütmektedir

Tüm Hakları Saklıdır 2024 Ak Metal